Gothic Team

Forum klanowe Gothic Team (kassiopia)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » FAQ gry
  •  » FAQ made by Drakon - tak ja zaczynałem

#1 2012-01-31 21:07:21

Drakon

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-25
Posty: 17
Punktów :   

FAQ made by Drakon - tak ja zaczynałem

Początki są trudne

zaczynamy od zaplanowania co i jak na początek nie za wiele mamy do powiedzenia budujemy Elektrownie słoneczną, kop.metalu,kop.kryształu. Pilnujemy żeby zużycie energi było cały czas zielone nie radze bazować na satelitach słonecznych bo zniszczenie satelit przy ataku jest bardziej jak pewne jak mamy ich dużo to pada nam produkcja. najlepiej na luzie budować elektrownie 2 lub 3 poziomy metalu i poziom kryształu ciągle pilnujemy zużycia Energi i 2 do 3 poziomów różnicy między kopalniami przy 10 met 7krysz budujemy ekstraktor potem Fabrykę i stocznie, Planując kolejne kroki pamiętajmy że każdego z nas sytuacja jest inna i wymagamy innych kroków i nie da się stworzyć dobrego planu budowy dla każdego... po wybudowaniu stoczni dążymy do l.myśliwców i m.transporterów potem sąd szpiegowskich TO WAŻNE BY SĄDY BYŁY JAK NAJSZYBCIEJ OD POZIOMU TECHNOLOGI SZPIEGOWSKIEJ ZALEŻY CZY WAS ODWAŻĄ SIĘ ZJECHAĆ... mając już to atakujemy nieaktywnych i nie dajemy się dojechać....na noc ślemy FS(flot safe) a w ciągu dnia robimy tak żeby flota ciągle latania do nieaktywnych:)

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ gry
  •  » FAQ made by Drakon - tak ja zaczynałem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.mechatronika102mcm.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.hardstyle-ownia.pun.pl www.lagownia.pun.pl